Avinas

avinas

Moteriai – kvailas vyras; Vyrui – susidurti su atkakliu žmogum; Regėti papjautą – neteisingas kaltinimas.

Avižos

Valgyti jas – sveikata, šiaip sapnuoti avižą yra didelės prabangos ir sėkmės ženklas.

Avys

Ganykloj – sveikata ir laimė; Kirptos – pelnas; Papjautos – skundas; Baltos – ištikimi draugai; Juodos – turi draugų veidmainių; Šokinėjančios – esi malonus draugininkas.

Azartiškumas

azartas

Sapne lošti azartiškai ir išlošti – prarasi draugą; Lošti ir pralošti – atsikratysi slegiančios praeities.

Avilys

Sapnuoti pilną avilį rodo pelną ir sėkmę; Tušti aviliai pranašauja skurdą.

Avietės

Raškyti ar valgyti jas – džiaugsmas, bet valgyti žalias, neprisirpusias – nemalonumai. Šiaip avietes matyti sapne – linksmybės.

Automobilis

 Sapne regėti automobilius – kelionės, likimo permainas, svarbios naujienos, artimi draugai; Važiuoti automobiliu – reikalai klestės, pasisekimas; Vairuojate mašiną – laukia netektis arba liga; Gerai prižiūrėtas, greitai važiuojantis automobilis – aktyvus, sėkmingas profesinis ir asmeninis gyvenimas; Per greitai važiuojantis automobilis – lengvabūdiškumas ir paviršutiniškumas; Sugedęs automobilis – nesėkmės; Apleistas, neprižiūrėtas, važiavimui netinkantis automobilis – laukiančios …

Autorius, rašytojas

Sapnuoti rašytoją – viltys išsipildys; Pačiam rašytoju būti ir rašyti straipsnius – artima laimė.

Avarija

Sapnuoti avariją – kurį laiką reikia vengti kelionių, nes gyvybei gali grėsti pavojus, liūdesys ar netikėtas atsitikimas; Nelaimingas atsitikimas Jums- gali reikšti sąžinės priekaištą, nes vengiate sunkumų bei rimtų sprendimų; Nelaimingas atsitikimas kitam žmogui – gali reikšti sapnuojančio agresyvumą tam žmogui, atsakomybės vengimą.

Aviatorius

Sapnuoti aviatorių rodo ambicijas susietas su trupučiu paikystės.

Austrė

Sapne valgyti austrę yra geras naudos ir draugystės ženklas. Senatvėje gardžiuositės gausiomis stalo gėrybėmis.

Ausys

Regėta ilgas ausis – apkalbėjimas, apgavystė; užkimštos – skriauda; Pačiam būti užsikimšus ausis vyrams – namų vargai, moterims nesėkmė; Kalbėti kam į ausį – susidursi su akiplėša; Mazgoti, valyti – nori mylimas būti arba naujiena; Sapnuoti, kad turite labai tinkamas ausis ir aiškiai girdite, yra gera turto ir pagarbos didėjimo panašystė; Jei sapnuojate deformuotas ausis, …

Autobusas

Sapne matyti autobusą liepsnose yra gero likimo ženklas.

Aušra

Jei sapnuojate, kad matote tekant aušrą, reiškia, kad jūsų ateitis atrodo puikiai. Tačiau jums reikia mokėti pasinaudoti palankiomis aplinkybėmis.

Aureolė

Sapnuoti aureolę reiškia šlovės siekimą, bet vargu ar kas išeis.

Auskarai

Rasti juos – laimėjimas; Pamesti – nuliūdimas; Nešioti – nemalonumai, neteisingi užsipuolimai ir liūdesys.

Auksinė kepuraitė

Ant galvos regėti auksinę kepuraitę, gali būti įspėjimas nesivaikyti išorinio blizgesio, o turimus turtus reiktų paaukoti neturtingiesiems.

Auksinės žuvelės

Jei per sapną matote baseiną su auksinėmis žuvelėmis, yra ženklas, kad turėsite nedidelių malonumų; Jei sapne auksinė žuvelė negyva, Jūsų laukia sunkūs išbandymai; Šiaip auksinė žuvelė – malonūs sėkmingi nuotykiai; Merginai šis sapnas pranašauja vedybas su turtingu ir simpatišku žmogumi.

Auksiniai papuošalai

Sapne nešioti juos – sveikata; Matyti moterį su auksiniais papuošalais gali reikšti gerus darbo rezultatus, jei bus dirbama neskubant; Gauti dovanų – jeigu moteris sapnuoja, kad gavo dovanų aukso arba auksinį daiktą – monetas ar papuošalus, tai ji ištekės už turtingo, bet klastingo žmogaus.

Auksiniai raktai

Auksinis raktas sapne reiškia, kad sprendimas problemai jau rastas arba, kad laukia naujas gyvenimo būdas.

Auginti

Sapnuoti, kad auginate arklius, šunis ar kokius kitus gyvulius, yra ženklas, kad seksis verslo reikaluose.

Aukcionas

Sapnuoti aukcioną reiškia, kad jūsų reikalams arba interesams gresia rimtas pavojus.

Auklė

Regėti jaunai moteriai – pastojimas; Kitiems – kvietimas į krikštynas.

Aukojimas

Jei sapnuojate, kad dalyvaujate bekraujame aukojime pagal senovės papročius, reiškia, kad kur beatvyktumėte, turite dirbti rimtai ir pasišvęsti, kai reikalauja aplinkybės.

Auksas

Matyti daug aukso – laukia sunkūs laikai, tačiau gali būti ir teigiama reikšmė: auksas gali reikšti galią ir autoritetą; Ryti auksą reiškia, kad būsite nubaustas už jūsų godumą; Lydyti auksą reiškia, kad turėsite iliuzijų praturtėti, bet nepasiseks; Rasti aukso – kelias į garbę ir turtą. Auksą kasti – ne ten laimės ieškote. Sapne rasti aukso …

Atvaizdas, portretas

Giminės, draugo – geros žinios; Sužadėtinio ar sužadėtinės – atsižadėjimas.

Audimo staklės

Sapnuoti audimo stakles reiškia sunkų darbą, tačiau su juo pasieksite tam tikro turtingumo.